Polonia razem

Polonia dołącza do światowego Jerusalema Dance Challenge.
Zapraszamy wszystkie szkoły polonijne do podjęcia wyzwania Jerusalema Dance.

Wszystkie chętne szkoły i organizacje polonijne, zapraszamy do wyzwania i wspólnego tańca – Polonia tańczy #jerusalemadancechallenge.

Od kilku miesięcy piosenka, której autorem jest południowoafrykański producent Master KG nie schodzi z czołówek światowych list przebojów. Opowiada o tęsknocie za rodzinnym domem w Jerozolimie.
Równie popularna jest choreografia, tańczy się ją od Kanady aż po Londyn.

Zjednoczmy się w naszych szkołach polonijnych, zjednoczmy się w naszej pracy, zjednoczmy się w naszych miastach i zjednoczmy się jako polonia, przyłączając się do największego na świecie tańca Jerusalema.

Regulamin wyzwania:

 1. Koordynatorem i pomysłodawcą wyzwania jest Daria Wilkinson założycielka Bliżej polskiej sobotniej szkoły.
 2. Kontakt Daria Wilkinson 07714437320, email blizejpolskiejsobotniejszkoly@gmail.com
 3. Ogólne zasady uczestnictwa w wyzwaniu ,,Polonia tańczy #jerusalemadancechallenge”
  Wyzwanie adresowane jest do szkół polonijnych z całego świata, nauczycieli i uczniów oraz organizacji wspierających polonię.
  Celem wyzwania jest aby w tym trudnym czasie zjednoczyć się, kiedy młodzież, nauczyciele, rodzice wciąż pracują w swoich domach, prowadzimy lekcje online, znosimy czas izolacji
  Poprzez wspólne nagranie przekazujemy radość, spotkanie, relacje, pokazujemy światu nasze osiągnięcia, to co się w szkole dzieje, jakie mamy możliwości, pasję i zaangażowanie radość naszych uczniów pomimo wciąż panującej pandemii.
 4. Nagrania max 30s. wysyłamy na adres email blizejpolskiejsobotniejszkoly@gmail.com lub WhatsApp 7714437320.
 5. Nie musi być to taniec, może być to urywek Twojej pracy, wspólna zabawa, droga do szkoły, spotkanie nauczycieli, szczęśliwe gesty, uśmiechy uczniów.
 6. Termin 29.05.2021 (Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu).
 7. Bliżej polskiej sobotniej szkoły jako Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania filmów, nagrań na stronie internetowej, na stronie facebook Bliżej polskiej sobotniej szkoły oraz w mediach społecznościowych, udostępniania ich w domenie publicznej oraz w publikacjach.
 8. Patroni wspierający wydarzenie, to szkoły lub organizacje które wyrażają chęć promowania i wspierania wydarzenia.

Chcesz zostać patronem wydarzenia? Napisz do mnie blizejpolskiejsobotniejszkoly@gmail.com, 07714437320